Jak co roku zabraliśmy się za nasze warzywniki.
Było plewienie ziół, sianie sałaty i rzodkiewki, sadzenie cebuli oraz pomidorów.

Praca w ogrodzie daje naszym uczestnikom mnóstwo radości, satysfakcji i spokoju. To czas wspólnego działania, rozmów i kontaktu z naturą, który uczy cierpliwości, odpowiedzialności i pozwala cieszyć się nawet z najmniejszych sukcesów.

Powoli możemy już podziwiać efekty naszej pracy i z dumą obserwować, jak wszystko budzi się do życia.
Teraz pozostaje pielęgnować nasze uprawy i czekać na pierwsze zbiory.