Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w gminnym konkursie literacko – plastycznym „W kręgu Ludwika Nabielaka i Wielkiej Emigracji”, zorganizowanym przez naszych sąsiadów – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobiernej.
Podczas wydarzenia mogliśmy podziwiać piękne prace plastyczne oraz wysłuchać ciekawych opracowań literackich przygotowanych przez uczestników konkursu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz organizatorom tego wyjątkowego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor dr Beaty Kraski oraz całego grona pedagogicznego za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.



